PRIHLÁŠKAWarning: Creating default object from empty value in /data/clients/nic/liber.sk/www/wp-includes/functions.php on line 431


POZOR!!! – PRIHLÁŠKOVÝ FORMULÁR NEFUNGUJE SPOĽAHLIVO – POŠLITE NÁM PRIHLÁŠKU MAILOM NA: prihlasky@liber.sk a do predmetu napíšte VÝLET (napríklad PRAHA), dátum uskutočnenia – Meno Priezvisko a do textu mailu Meno Priezvisko – vek – telefónne číslo KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA.

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE


Prihlásiť sa na jednotlivé výlety môžete mailom, sms, faxom, poštou (viď. kontakty) alebo vyplnením prihlášky na tejto stránke. V jednej prihláške môžete prihlásiť aj viac osôb naraz. Následne Vám budú doručené presné pokyny k platbe a k uskutočneniu výletu. Každý autobusový výlet sa uskutoční pri minimálnom počte 15 prihlásených osôb, vlakový alebo letecký pri počte 10 osôb. Dokiaľ nie je minimálny počet prihlásených, pokyny k platbe neposielame. Prihlasujte sa, prosím, bezodkladne. U bežných výletov odporúčame aspoň 2 týždne pred ich uskutočnením, u leteckých výletov sú ideálne 2 mesiace vopred, nakoľko ceny leteniek smerom k odletu stúpajú. Prihlásiť sa môžete aj neskôr, ale pri vypredaní výletu bude Vaša prihláška odmietnutá a bude Vám ponúknutý podobný výlet.

Povinné kontaktné údaje (keď nemáte email, napíšte spôsob, akým chcete poslať údaje k platbe):Prihláška na výlet:

Povinná proti spamová otázka:


Secure and Accessible PHP Contact Form v.2.0WP by Mike Cherim & Mike Jolley.