REČI


Krakov 2009-05-09Sme skupina sprievodcov z Bratislavy. Všetci máme kvalifikáciu na vykonávanie sprievodcovskej činnosti a robíme to s radosťou. Páči sa nám mesto, v ktorom žijeme, ale rovnako radi navštevujeme aj iné destinácie.

Všade na svete môžete nájsť miesto, ktoré je niečím jedinečné a neopakovateľné a na každom mieste na svete môžete zažiť okamih, na ktorý nikdy nezabudnete.
Keď zatvoríte oči a začnete spomínať, zistíte, že niektoré dni, mesiace, ba dokonca roky Vášho života nezanechali vo Vás žiadnu stopu. Iné si vybavíte bez problémov – hodinu po hodine, minútu po minúte – a práve tie okamihy, ktoré ste si zapamätali, stálo za to žiť.
Niektoré boli jedinečné vďaka ľuďom, s ktorými ste sa stretli, iné kvôli udalostiam, ktoré ste zažili a ďalšie pre miesta, ktoré ste navštívili.

Naším cieľom je Vám takéto nezabudnuteľné miesta ukázať a pomôcť Vám zažiť tie vzácne okamihy radosti, obdivu a šťastia.

V Bratislave, 19.10.2008
Irena Chrapanová, konateľka

NAŠE REČI:

Okrem slovenčiny je možné dohodnúť vychádzky a výlety aj v nasledujúcich 17-tich jazykoch: angličtina, čeština, čínština, hebrejčina, holandčina, chorvátčina, francúzština, japončina, maďarčina, nemčina, nórčina, poľština, rumunčina, ruština, španielčina, taliančina a ukrajinčina.

Brno 2009-06-06

BRNO - Moravské nám. 2009-06-06